ERA Web Solutions

Dodatočné moduly systému

Počas dlhoročného vývoja sme vytvorili viaceré riešenia určené pre presne špecifikovanú skupinu zákazníkov. Tieto dokážu niekoľko násobne zvýšiť efektivitu práce a znížiť pracovné náklady. Tak isto poskytnú návštevníkom vašich stránok nebývalé možnosti a komfort.

CarConfig

Modul určený pre výrobcov a distribútorov automobilov. Užívateľ si pomocou neho môže vyskladať priamo na stránke automobil podla svojich predstáv. Konfigurácia automobilu zahrnuje jeho základnú výbavu, rozšírenú výbavu, farbu a podobne. Umožňuje vyskladané vozidlo priamo na stránke objednať. Modul tak isto zahrnuje automatickú generáciu cenníkov automobilov ako na stránku tak aj do XML (prípadne iného formátu).

Modul CarConfig používaju predajcovia automobilov Škoda, Toyota, Mazda, Citroen a Lexus.

Vyžaduje základný modul klienti.

Rozšírený modul klienti

Modul určený pre firmy s počtom viac ako 50 zákazníkov s pravidelnou fakturáciu služieb. Pôvodne bol postavený pre poskytovateľov pripojenia k internetu a následne adaptovaný na všeobecné použitie. Umožňuje evidenciu, kategorizovanie, vyhľadávanie a primárne globálnu fakturáciu klientov. Táto môže byť uskutočnená klasickou „papierovou“ formou alebo hromadným emailom. Fakturácia a všetky údaje sú automaticky generované podľa pripravených šablón. Modul tak isto umožňuje evidenciu neplatiacich klientov a ich export do súboru následne použiteľného pre automatické nastavenie firewallu.

Rozšírený modul klienti používa spoločnosti NitraNet, RCNet, WNETwork

Nevyžaduje žiadne dodatočné moduly.

E-Shop

V našej ponuke modulov pre redakčný systém sa nachádza mimo iných plne funkčný internetový obchod plne implementovaný do prostredia redaxu. Samozrejmá je:
  • registrácia užívateľov
  • automatická evidencia objednávok
  • rozosielanie reklamných letákov
  • kompletná štatistika obchodu
  • grafický náhľad sortimentu, možnosť použiť až 10 náhľadov k 1 položke sortimentu
  • predaj v rôznych menách
  • sezónne, možstevné a iné preddefinované zľavy
  • zvýraznenie tovaru ako novinka alebo cenová bomba
  • možnosti odberu – slovenská pošta, osobný odber, UPC
  • platby – hotovosť, zalohová faktúra, monex, platba online (TatraPay, CardPay, EliotPay, SporoPay a VUB Platby)
Vyžaduje základný modul klienti.

Rozšírený modul E-Shop

Je klasický elektronický webový obchod určený k prezentovania a distribúcii produktov. Aj keď by sa ehop dal zaradiť bez problémov medzi klasické rozširujúce moduly redakčného systému, prax ukázala že jeho nasadenie si žiada špecifický prístup ku každému klientovi a jeho druhu podnikania. Svoje špecifiká má distribúcia hardwaru ktorá si žiada každodenný automatizovaný import sortimentu (import z databáz atcomp.sk), úplne opačný prístup si vyžaduje elektronický obchod spoločnosti Unicef – ktorý počíta pri kúpe s dobrovoľným prispením darcov a podobne.

Modul E-Shop používajú spoločnosti Unicef, FaxCopy, In-interier, Hajat, Lumas, Venron atd...

Import MS Office suborov XLS alebo CVS pre E-Shop

Mate hotové cenníky a zdá sa vám zdĺhavé znova váš sortiment nahadzovať do internetového obchodu ? Máme pre Vás riešenie, Redax je schopný do E-Shopu importovať priamo vaše cenníky vytvorené v programe MS Excel (Open Office). Automaticky importovaný sortiment zadelí do kategórií a pridelí mu ceny, prípadne umiestni popis tovaru. Súbory sa vkladajú do Redaxu cez prehliadač, bez potreby použiť FTP alebo zdieľanie súborového systému.

© 2002-2008 ERA Web Solutions, Farská 22, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené.